Ceren

Ceren Kağıt ve Kırtasiye San. A.Ş.

Hızla gelişen ve büyüyen Kırtasiye Sektörüne 36yıl önce adım atan CEREN Kırtasiye A.Ş. dinamik yapısıyla bugün sektörün köklü ve lider firmaları arasındaki yerini almıştır.
İnsana ve insan sağlığına değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi, yarattığı işbirlikleri ve değişime olan bağlılığı ile istikrarlı bir büyüme gösteren CEREN Kırtasiye A.Ş. Vizyonuyla örtüşen politikaları sonucunda örnek alınan bir firma olmuştur.
Bugüne kadar çok sayıda markalı ürünün Türkiye pazarına sunulmasında olağanüstü katkıları bulunan Ceren Kırtasiye AŞ. Başta Play-Doh Oyun Hamuru olmak üzere Tabu, Monopoly, Playskool, Caillou, Ben10, Marvell, Barbie, Spıderman, Winx, Bakugan, Hana montana gibi oyuncak gruplarının kırtasiye kanal satıcılığını yapmaktadır. Ürün gamını markalı ve lisanslı ürünlerle genişleterek lider firma olma kimliğini perçinleyen Ceren Kırtasiye A.Ş. 2010 senesinde okul öncesi ürün grubuyla tanınan Dünya markası TOLO’nun distrbitörlüğünü almıştır. Bununla birlikte okul ürünlerinde ‘Bu-Bu’ markasıyla, ofis ürünlerinde de ‘CEO’ markasıyla sektöre hizmet vermektedir.
Kurumsal kültürün gerektirdiği ticari süreçleri emin adımlarla uygulayan CEREN Kırtasiye A.Ş. Dünya çapında ses getirecek bir başarının da altına imza atmıştır. Yüzde yüz CEREN Kırtasiye A.Ş. Projesi olan Play-Doh markasının kırtasiye ürünlerinin uluslar arası üretim ve pazarlama hakkını alan firmamız bu başarısıyla vizyonuyla örtüşen bir Dünya şirketi olma kıvancına ulaşmıştır.

Aradığınız kriterde ürün bulunamadı